ТОВАР ДНЯ
До окончания предложения:
6PAK Nutrition Milky Shake Whey, 1.8 кг
6PAK Nutrition Milky Shake Whey, 1.8 кг
860 грн 700 грн
Сортировать по:
  • Цена от
  • до грн
Производитель
Размер
Цвет
Страна производителя
Cбросить

Одежда

Одежда

Футболка Muscletech V.2
(0/0)
Футболка Kevin Levrone Gray
(0/0)
Футболка Form Labs Black
(1.5/1)
Футболка Form Labs Grey
(0/0)
0 грн
Футболка Form Labs Grey
Материал - 90% хлопок, 10% полиэстер
Футболка Form Labs White
(0/0)
Футболка Form Labs Orange
(1/1)
0 грн
Футболка Form Labs Orange
Материал - 50% хлопок, 50% полиэстер
Футболка Form Labs Yellow
(0/0)
0 грн
Футболка Form Labs Yellow
Материал - 50% хлопок, 50% полиэстер
Футболка женская MusclePharm w2.3
(2.5/1)
Футболка женская FitMiss w1.4
(0/0)
Майка женская Nutrabolics
(0/0)

Одяг

При побудові тренувального процесу, як правило, забувають про виборі спортивного одягу . Найчастіше у вигляді спортивної форми виступають старі речі, які не шкода пошкодити або зіпсувати під час тренування. Однак такий підхід є в корені неправильним, адже будь-яке тренування повинна відбуватися в комфортних умовах.

Тренування - це зміцнення організму, його оздоровлення та спосіб зробити його сильніше. Однак якщо є певного роду перешкоди, дискомфорт, організм починає відволікатися на них і ефективність тренування знижується.

Тому вкрай важливо підібрати і купити правильну зручний одяг і взуття для тренувань. Футболки для тренувань повинні бути легкими, що не стесняющими рухів і дозволяють шкірі дихати. Якщо ж є бажання купити облягаючий футболку , то необхідно вибирати зі спеціальних спортивних варіантів. Такі футболки здатні вбирати вологу і запахи поту, в той же час, даючи тілу дихати, не натирають і не тиснуть. Це все вкрай важливо для комфорту організму під час тренування. В таких умовах пори шкіри не забиваються, а з тіла безперешкодно виходять шкідливі для організму речовини.

При виборі низу в першу чергу необхідно керуватися особистими уподобаннями - шорти або спортивні штани. У разі шорт, рекомендації по вибору такі ж, як і у футболок. При виборі спортивних штанів додається один пункт - довжина. Штани не повинні заважати ходити, бігати, присідати, рухатися; також штани не повинні бути короткими, адже під час виконання деяких вправ можна відчути себе незатишно.

Вибір кросівок безпосередньо залежить від типів ваших тренувань. Якщо ви плануєте займатися рухливим спортом, більше часу проводити на кардіо-тренажерах, бігових доріжках, на аеробіці та інше, то сміливо можна вибирати кросівки для занять бігом. Даний тип кросівок відмінно впорається з підтриманням хребта і знизить компресійну навантаження на нього під час активного руху. Якщо ваш вибір силовий тренінг або фітнес з обтяженнями, тоді можна купити кросівки для силових тренувань, вони підійдуть в самий раз. Вони додадуть стійкості, утримають тіло під час роботи з обтяженнями.

Яка б одяг не стала предметом вибору, головне пам'ятати про власну зручність і комфорт під час тренувань.